Akciós ajánlatok

Karrier

Érvek, melyek melletünk szólnak:

Helyben történő munkavállalással minimalizálható az utazási költség és az utazási idő.
Munkatársaink és Családtagjaik fürdőnk szolgáltatásait havi 10.000 Ft keretösszegen belül, térítésmentesen használhatják.
Munkatársaink számára étkezési kedvezményt biztosítunk saját üzemeltetésű vendéglátó egységeinkben.
A munkavégzéshez szükséges professzionális munkaruhát biztosítjuk.
Biztos, hosszútávú munka, kellemes munkakörnyezet.

Szakács (Tókert Csárda)

Feladatok:
  • házias jellegű ételek készítése
  • Napi menük, svédasztalos ételsorok és a’la carte ételek elkészítése
Elvárások:
  • szakmai végzettség
  • szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Kiemelt bérezés
  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Jelentkezés önéletrajzzal a backoffice@aqua-land.hu címen.

Konyhai kisegítő (Tókert Csárda)

Feladatok:
• Szakács irányítása alatt konyhai részfeladatok elvégzése
• Alapanyagok előkészítése
• Konyha rendben és tisztán tartása
Elvárások:
• Konyhai rutin
• Precíz munkavégzés
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a backoffice@aqua-land.hu címen.